AK PARTİ KASTAMONU TEŞKİLATI KARABÜK’E ÇIKARMA YAPTI

Ana Sayfa » Bölgemiz » AK PARTİ KASTAMONU TEŞKİLATI KARABÜK’E ÇIKARMA YAPTI

 

Toplu açılış törenlerine katılmak üzere Karabük’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı izlemek isteyen AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı Karabük’e çıkarma yaptı.

 

AKP Kastamonu

Karabük’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı izlemek isteyen AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı 5 otobüsle Karabük’e çıkarma yaptı. AK Parti İl Başkanı Halil Uluay tarafından organize edilen çalışma sonrasında 5 otobüs dolusu partili ve milletvekili aday adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşebilmek için erken saatlerde Karabük’e hareket etti.

Toplu açılış sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme imkanı bulan AK Parti Kastamonu il teşkilatı Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kastamonu’ya yapılacak olan yatırımlarda destek istedi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tam destek aldıklarını ifade eden İl Başkanı Halil Uluay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Kastamonu’ya davet ettiklerini söyledi.

Ayrıca AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yıldırım Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile özel olarak görüştü. Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmenin detaylarını aktaracağını belirtti. / Vedat İkizoğlu

 

Kastamonu Portal

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan - Karabük

 

 

 

ILGARİNİ .COM

28 Mart 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar