Başkan Arslan’dan Öğrencilere Girişimcilik Dersi

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Başkan Arslan’dan Öğrencilere Girişimcilik Dersi

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, ilçede bulunan Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencilerine ‘Girişimcilik’ dersi verdi.

a

Öğretim Görevlisi Gözde Şahin’in öğrencilerine yaklaşık bir yıldır anlattığı Girişimcilik dersi kapsamında sanayici ve girişimci yapısıyla da tanınan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı davet etmesi üzerine Başkan Arslan, genç öğrencilere girişimcilik konusunda ve iş hayatında ki tecrübelerini anlattı.
Öğrencilere geleceğe yönelik hedeflerinin olması gerektiğini söyleyen Hüseyin Arslan, öğrencilere hayatta risk almasını bilerek girişimci ruhla hareket etmelerini önerdi. Başarının sırrını işini iyi yapmaktan geçtiğini kaydeden Arslan, herkes işini iyi yaparsa toplumda hiçbir noktada aksaklık oluşmayacağını ayrıca toplumumuzda iş hayatında ortaklık kültürünün yapılması gerektiğini ifade etti.
Arslan’ın verdiği girişimcilik dersini Taşköprü MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Eğilmez, Taşköprü MYO Genel Sekreteri Vural Arslan, öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci dinledi. Programın sonunda Taşköprü MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Eğilmez, kendilerini kırmayarak öğrencilere bilgi ve tecrübelerini aktaran Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a çiçek takdim etti.

15 Mayıs 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar