Bozkurt Kaymakamlığı “Herşey Bir Gülüş İçin” Projesini Gerçekleştirdi

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Bozkurt Kaymakamlığı “Herşey Bir Gülüş İçin” Projesini Gerçekleştirdi

Bozkurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “Herşey Bir Gülüş İçin” isimli sosyal projesini hayata geçirdi.

f

Bozkurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından gerçekleştirilen sosyal hizmet projesi ile Bozkurt ilçe merkezi ve köylerinde ikamet eden çocuklara çocuk odası alınarak evlerine kuruldu.
Çocuk odası kurulan aileleri ziyaret ederek onlarla sohbet eden Bozkurt Kaymakamı Murat Gökoğlu, vakfı tarafından yapılan proje kapsamında; ilçe merkezinde ve köylerde ikamet eden 3294 sayılı kanun kapsamında vakıfda kaydı bulunan 11 ailenin 24 çocuğuna çocuk odası yapıldığını belirtti.
Çocuk odalarına baza, yatak, çalışma masası ve koltuğu, gardırop, yorgan, yastık ve nevresim takımı alındığını belirten Murat Gökoğlu; “Geleceğimizin yarınları olan çocuklarımızın gülüşü her şeye değer dedik ve “Herşey Bir Gülüş İçin” projesini hayata geçirdik. Çocuklarımız çok değerli bir hazinedir onları onurlandırmalıyız, onlar yaşamın çağrısının kızlar ve oğullarıdır, sevgimizi vermeliyiz. Ailelerin, özellikle çocuklarımızın mutluluğu gözlerinden okunuyor, çocuklarımızın her zaman yanındayız, bizler ailenin bireyleriyiz onların daha iyi bir ortam da yetişmesi, mutlu ve başarılı birey olmaları için her türlü desteği vermeye ihtiyaçlarını ve eksiklerini gidermeye hazırız” dedi.
Kaymakam Gökoğlu, “Bir çocuğun hayatına önem vermek, onu eğitmek o ülkenin geleceğini belirler” İfadeleriyle gerçekleştirdikleri projenin önemine dikkat çekti.

17 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar