El Emeği Göz Nuru Ürünler Görücüye Çıktı

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » El Emeği Göz Nuru Ürünler Görücüye Çıktı

Kastamonu’nun Daday İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2014-2015 yılının sona ermesi münasebetiyle yıl sonu sergisi düzenlendi.

h

Daday Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen ve iki gün süren serginin açılışını Kaymakam Zafer Sağ, Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş yaptı. Sergi açılışından önce öğretmenevinde protokol üyelerine bir program düzenlendi. Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Ardından açılış konuşmasını Daday Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref Beşir yaptı. Açılan kurs ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler sunan Beşir, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Açılış konuşmasından sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Atatürk Ortaokulu’nda açılan bağlama ve gitar kursuna katılan öğrenciler, kurs öğreticileri Suzan Uzun ve Mustafa Aslan yönetiminde mini bir konser verdiler. Konserin ardından sergi salonunda serginin açılışını yapan protokol üyeleri sergilenen ürünleri inceleyerek kursiyerlerden yapılan ürünler hakkında bilgi aldılar.

10 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar