Emin Çınar TBMM’ye Kaydını Yaptırdı

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Emin Çınar TBMM’ye Kaydını Yaptırdı

MHP Kastamonu 25. Dönem Milletvekili Emin Çınar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) kaydını yaptırdı.

ğ

25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde MHP’den tekrar milletvekili seçilen Emin Çınar, mazbatasını aldıktan sonra kayıt işlemleri için TBMM’ye gitti. Vekiller için oluşturulan kayıt masalarında kaydını yaptıran Emin Çınar’a, İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı ve Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı da eşlik etti. Meclis personeli tarafından çiçek ve çikolata ile karşılanan Emin Çınar, mazbatasını teslim ederek, oylama ve yoklama için parmak izi verdi. Gerekli bilgi formlarını dolduran Milletvekili Emin Çınar’a milletvekili rozetini MHP Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı taktı.
Kastamonu’ya yapılacak olan yatırımlarla, yarım kalan yatırımların takipçisi olacağını belirten Çınar, “Milletimizin takdiri ile Rabbim bana bu görevle tekrar buluşmayı nasip etti. Kastamonu’muzu ve ülkemizi güzel bir şekilde temsil edebilmek, milletimize hizmet edebilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kastamonu’ya yapılacak olan yatırımlarla, yarım kalan yatırımların takipçisi olacak, Kastamonu’ya daha fazla hizmet getirtebilmek için durmadan çalışacağız” dedi.

15 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar