Geç Gelen Karara Sitem Etti

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Geç Gelen Karara Sitem Etti

Kastamonu’nun Küre ilçesinde özel bir şirketin işçi servisinde şoför olarak çalışan Hüseyin Karaş, 8 yıl sonra gelen karara sitem etti.

r

Köyleri Ersizlerdere’de 2007 yılında aile arasında gerçekleşen bir olay sonrasında 25 ay hapis cezası aldığı haberini alan Karaş, “8 yıl öncesinde köyde yaşadığımız aile arasındaki olay sonrası davayı avukata götürme ihtiyacı düşünmedim ve bu şekilde takip etmek istedim. Fakat ilerleyen zaman sürecinde dava kendi aleyhime döndü, 25 ay hapis cezası aldım” dedi.
Alınan bu karar sonrasında, 20 bin liraya yakın maddi kaybının yaşanacağını dile getiren Karaş, yüklü bir masrafın altına girdiğini, bunun yanı sıra işinden de olacağını söyledi. Karaş, “Bu karar 25 ay olarak çıkmış, 1 ay daha eksik bir karar çıksaydı diğer şartlar değerlendirilebilecekti” şeklinde konuştu.
Yaptığı çeşitli araştırmalar sonrasında, ancak karşı tarafın dilekçe vererek davasından vazgeçmesi konusunda bir kararın yeniden değerlendirilebileceğini dile getiren Karaş, temyizden geç gelen karar sonrasında büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi.

10 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar