Gökırmak Mahallesi Parkeyle Tanışmayı Kurban Keserek Kutladı

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Gökırmak Mahallesi Parkeyle Tanışmayı Kurban Keserek Kutladı

Taşköprü Belediyesi parke, çalışmalarına devam ederken, Gökırmak Mahallesi’nde yolların ilk kez parke taş ile tanışması, kurban keserek karşılandı.

GÖKIRMAK MAHALLESİ, PARKEYLE TANIŞMAYI KURBAN KESEREK KUTLADI

Gökırmak Mahallesi Muhtarı Ahmet Yüksel öncülüğünde hazırlanan programda mahallelerinin ilk kez parke ile tanışması şerefine dua edilip kurban kesildi.
Mahallelerinin uzun süredir ihtiyaç olan parke ile tanışması nedeniyle böyle bir program tertip ettiklerini söyleyen Yüksel, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a belediye yetkililerine tüm mahalle sakinleri adına teşekkür etti.
Belediye Başkanı Arslan’da belediye imkânları nazarında gerek parke, tretuvar gerekse diğer hizmetlerinin devam ettiğini ve Gökırmak Mahallesi’nin gecikmiş olarakta olsa bu hizmetten faydalanmasının mahalle sakinleri kadar kendisini mutlu ettiğini ve bundan sonrada tüm ilçe genelinde ihtiyaç olan cadde ve sokaklarda çalışmaların devam edeceğini kaydetti.
Programa Arslan’ın yanı sıra 22. Dönem Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim, belediye meclis üyeleri, Gökırmak Mahallesi Muhtarı Ahmet Yüksel ve mahalle sakinleri katıldı.

12 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar