HUZUR EVİ’NE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » HUZUR EVİ’NE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

 

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Tosya Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazıl Ateş ilgili birim müdürleri ile birlikte önümüzdeki süreçte faaliyete geçecek olan Tosya Huzurevi etrafında yapılacak çevre düzenlemeleri ile ilgili incelemelerde bulundu.

 

Tosya

Tosya Huzurevi etrafında yapılacak çevre düzenlemesiyle birlikte yeşillendirme çalışmarına da ağırlık vereceklerini ifade eden Başkan Şahin; “Bölgemizde oldukça büyük öneme sahip ve Avrupa standartlarında inşa edilen Tosya Huzurevi’nin inşaatının bitmesiyle birlikte artık iç tefrişatının tamamlanması aşamasına gelinmiştir. Ayrıca tüm bu çalışmalar ve koordinasyonlar sağlanırken de Tosya Belediyesi tarafından bölgede hem alt hem de üst yapı çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Huzurevi etrafında yapılan su, kanalizasyon, doğalgaz ve iletişim alt yapısından sonra belediyemizce kompleksin çevresi beton parke ile kaplanmış, kapısı değiştirilmiştir. Şimdi de huzurevi etrafında yapılabilecek gerekli çalışmalar ve düzenlemeler planlanırken birim sorumlularımız ile çevrenin görsel açıdan da iyileştirilmesini istemekteyiz. Tosya Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazıl Ateş ve konuyu yakından takip eden ilçe yöneticilerimiz ve siyasilerimizle birlikte buranın bir an önce faaliyete geçmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. 

Kastamonu Portal

Kastamonu Ürünleri

10 Mart 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar