Kas-Kon Gençlik Kollarından Kastamonu Gezisi

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Kas-Kon Gençlik Kollarından Kastamonu Gezisi

Kastamonu Konfederasyonu (KAS-KON )Gençlik Kolları, organizasyonuyla İstanbul’dan hareket eden 35 kişilik kafile, Kastamonu gezisi için etkinlik düzenledi.

w

 

Düzenlenen etkinlik, sabah kahvaltısı ile başladı. Program Kurtuluş Savaşı’nın kadın mücadelecisi olan Şerife Bacı Anıtını ve Daday’a 18 Km uzaklıkta bulunan Kasaba Köyündeki Mahmut Bey Cami, Yakup Ağa Külyesi, Kastamonu Kalesi, Şeyh Şaban-ı Veli Türbesi ve Tarihi Nasrullah Cami ile çeşitli müze gezileriyle devam etti. Kastamonu Konfederasyonu Gençlik Başkanı Özgür Çandar yaptığı basın açıklamasında “Kas-Kon Gençlik Kolları olarak kültür ve turizm etkinliklerine devam ediyoruz. Bu bağlamda kültürel zenginliklerle dolu şehrimizi gezip görmek tanımak ve tanıtmak bizim için çok önemliydi. İstanbul’da Kastamonu sevgisiyle yanıp tutuşan birçok kişi olduğunu ve Kastamonu’yu görmeden tarihi dokusunu hissetmeden yaşayan hemşehrilerimiz olduğunu biliyorduk. Bu gezi onlar için de büyük fırsat oldu. Aslında belki de en önemlisi Kastamonulu olmayan birçok kişiye de Kastamonu’muzu tanıtma fırsatı bulmamızdı. Tüm bunlarla birlikte yeni sezonda devam edecek olan Minik Kalplere Sevgi Götürelim kampanyamız için bize doping etkisi verdi. Kültür ve turizm etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecek. Bu etkinlikte bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız Hüseyin Selami Çelebioğlu’na gençlik kolları yönetimimize ve bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz” dedi.

17 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar