Kastamonu Belediyesi’nin Ramazan Hazırlıkları Sürüyor

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Kastamonu Belediyesi’nin Ramazan Hazırlıkları Sürüyor

Kastamonu Belediyesi, Ramazan ayı boyunca şehrin 4 ayrı noktasında iftar çadırı kuracağını açıkladı.

ı

 

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, rahmet ve bereket ikliminin dünya üzerine yayıldığı, birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın en üst seviyeye ulaştığı bir Ramazan-ı Şerif ayına daha kavuşmak üzere olduklarını belirterek, “Bu Ramazan ayında bundan önceki Ramazanlarda da olduğu gibi iftar çadırlarımız, halkımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.
Kastamonu Belediyesi olarak şehrin dört ayrı noktasına ihtiyaç sahibi vatandaşların iftarlarını açabilmeleri için iftar çadırı kurduklarını belirten Tahsin Babaş, “2015 yılının Ramazan ayında, Kastamonu il genelinde iftarların şehrimizin dört ayrı noktasında, oruçlarını açmak isteyen misafirlerimize, yoksul vatandaşımıza ve birlikte oruç açmak isteyen tüm vatandaşlarımıza hizmet verecektir. Kuzeykent Mahallesi, Kırçeşme Mahallesi, İsmailbey Mahallesi ve Belediye Hizmet Binamızın yan tarafındaki Şehr-i Ramazan Soframızda verilecek olan iftar yemeklerimize hayırseverlerimizin destekleri her geçen gün artmaktadır. Sırf Allah’ın rızasını kazanmak ve helal kazancımızla tüm vatandaşlarımızla bu mübarek Ramazan ayında birlikte iftar etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşamak isteyen tüm hayırseverlerimize ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim bu hayırlarını kabul eylesin. Buradan şunu duyurmak istiyorum. İftar yemeklerine katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımızı belediyemize müracaat ederek, katkı sağlayabileceklerini ve desteklerin halen devam ettiğini belirtmek isterim. İlgilerinden dolayı tüm hayırseverlerimize şükranlarımı ve saygılarımı sunarım” diye konuştu.

12 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar