KASTAMONU’NUN PINARBAŞI İLÇESİNDE KUTLU DOĞUM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » KASTAMONU’NUN PINARBAŞI İLÇESİNDE KUTLU DOĞUM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

Kastamonu’nun Pınarbaşı ilçesinde 14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası, coşkuyla kutlandı.

ile

Pınarbaşı İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen etkinlikler, Kur’an kursu yararına yapılan kermesin açılışı ile başladı. Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programa Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Sait Şahin, kamu personeli, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından ilçe müftüsü Nurullah Koçhan programın açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Açılış konuşmasının ardından program, Kastamonu Hepkebirler Camii Müezzini Seyfettin Öztürk’ün Kur’an’ı Kerim tilaveti ve Ayşegül Koçhan isimli öğrencinin Naat Şerifi okumasıyla devam etti .
Kastamonu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Dilaver Selvi, bu yılın teması olan Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı üzerine konuşmasını gerçekleştirdi. İlçe müftülüğü korosunun ilahileri ve sinevizyon gösterisinin ardından program düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.
Program sonunda katılan vatandaşlara gül ve çeşitli hediyeler verilirken, Pınarbaşı Belediye Başkanlığı ve ilçe müftülüğü tarafından vatandaşlara ’’Kutlu Doğum Aşı’’ ikram edildi.

16 Nisan 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar