Kayı Ortaokulu’nda Bilim Fuarı Göz Doldurdu

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Kayı Ortaokulu’nda Bilim Fuarı Göz Doldurdu

Kastamonu’nun Kayı köyünde Kayı Ortaokulu öğrencileri tarafından TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi açıldı.

kastamonu20

TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi’nin açılışına Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünal İbret, Dekan Yardımcısı Atila Çağlar, İlköğretim Bölüm Başkanı Zekeriya Yerlikaya ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bahattin Aydınlı ile Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar Dolapçı, şube müdürleri, İhsangazi Belediye Başkanı Zühtü Danacı, THK Kastamonu Şube Başkanı Atıf İğdirli, okul müdürleri, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
TÜBİTAK Bilim Fuarı kapsamında Ata Model Uçak Sergisi, Teknoloji Tasarım Sergisi, Anasınıfı Sergisi ve Fen Sokağı sergisinin açılışı yapıldı.
Öğrenciler tarafından fen bilgisi, matematik ve teknoloji tasarım dallarında yapılan çok sayıda ürün sergilendi. Fuarda, davetlilere çeşitli ikramlarda da bulunuldu. Etkinlik kapsamında öğrencilere de hediyeler verildi.
Öte yandan, Bilim Şenliğinde Ata Model Uçak Sergisi büyük ilgi toplandı. Öğrenciler tarafından yapılan Ata Model Uçaklar, davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

1 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar