Minik Öğrencilerin Gösterisi Büyüledi

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Minik Öğrencilerin Gösterisi Büyüledi

Kastamonu’da Kuzeykent İlkokulu Anaokulu tarafından yılsonu etkinlikleri kapsamında hazırlanan öğrencilerin okuma bayramı renkli görüntülere sahne oldu. 

minik

Kuzeykent İlkokulu Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen programda konuşan Okul Müdürü Aydın Caymaz, minik yürekleri mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Caymaz, “Çocuklarımıza duyduğum güçlü sevgiyle okulumda bir sevgi ortamı oluşturmak için gayret sarf ettim. Öğretmenlerime ve çalışan personele burada bir aile gibi olmamız gerektiğini sürekli vurguladım. Çocuklarımızı sevgi şefkat, sabır ve anlayışla eğitirsek geleceğe sevgi dolu mutlu, başarılı bireyler yetiştireceğimize inanıyorum. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından Anaokulu öğrencileri, gösterilerini sundu. Minik öğrencilerin, Sepetçioğlu, kelebek, elma kurdu gibi oyunları davetlilerden büyük alkış topladı. Minik öğrenciler, birbirinden güzel sergiledikleri oyunlarla ailelerine de duygu dolu anlar yaşattı.
Gösterilerin ardından Okul Müdürü Aydın Caymaz tarafından minik öğrencilere karneleri verildi.

14 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar