Muharrem Kaşıtoğlu AK Parti Bozkurt İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Muharrem Kaşıtoğlu AK Parti Bozkurt İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti Bozkurt ilçe başkanlığını ziyaret ederek partililerle görüştü.

ı

AK Parti ilçe başkanlığına yaptığı ziyarette İlçe Başkanı Mehmet Balta ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaşıtoğlu ve beraberindekiler ilçe başkanlığında partililerle sohbet ettiler.
Ziyarette, Bozkurtlulara burs ve bazı yardımlar konusunda destek olacaklarını belirten Kaşıtoğlu, “Hiç bir siyasi ayrım gözetmeden burs alacak kişi Bozkurtlu bir hemşehrimiz ise bize yönlendirin onu kazanmaya bakalım, O evladımızda bizim burslarımızla okuyacak iyi bir üniversiteyi bitirecek. Başta Bozkurt ve Kastamonu olmak üzere bu vatana hizmet edecek. Bozkurt’tan vatan haini çıkmaz istese de çıkmaz burası dualı topraklar buranın hamurunda öyle bir şey yok biz parti ayrımı gözetmeksizin başarılı çocuklarımıza burs desteği veririz” diye konuştu.
Partililerin sorularını da cevaplandıran Kaşıtoğlu, Bozkurtlulara yardımcı olmaktan mutluluk duyacağını ifade etti.

13 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar