MURAT DEMİR SEKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERLİĞİNE OYNUYOR

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » MURAT DEMİR SEKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERLİĞİNE OYNUYOR

Kastamonu’da AK Parti Milletvekili aday adayı olan Murat Demir, sektöründe yaptığı yatırımlarla dünya liderliğine oynuyor.

muratdemir

AK Parti’den Kastamonu Milletvekilliği için aday adayı olan Murat Demir, var olan iş yerlerini büyütmek için harekete geçti. Dilovası OSB’de bulunan arsasına 120 kişinin çalışacağı 10 bin metrekare kapalı alanı ve yatırım maliyeti 12 milyon lira olan fabrikasının temelini atan Murat Demir, İstanbul’da ve Kastamonu’da da çok sayıda hayır işlerine katkı sağlamaya devam ediyor. En son Cide’de Soğuksu Köyü’nde yapılmakta olan sağlık ocağı ve lojmanının 250 bin liralık inşaat maliyetini üstlenen Murat Demir, yine Cide ilçe merkezinde daha önceden yapımı tamamlanan büyük camii inşaatı içinde 3 milyon liralık bağışta bulundu. Murat Demir ve ailesinin sahibi olduğu Güven Kepçe Makine İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., Dilovası OSB’ye yaptığı yatırım, yılsonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Yatırımın tamamlanmasıyla birlikte Murat Demir, Almanya, Hollanda, İtalya, İspanya gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Amerika, Japonya, Çin ve Hindistan gibi ülkelere yaptığı ihracatını artırmayı hedefliyor. Murat Demir’in şirketi Güven Kepçe, dünya da ilk iki firma arasında yer alırken, bu yatırım tamamlandığında kendi sektöründe dünya liderliğine oynaması hedefleniyor.

20 Nisan 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar