Murat Demir’den Kasder Açıklaması

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Murat Demir’den Kasder Açıklaması

İşadamı Murat Demir, KASDER Genel Başkanlığına aday olmadığını açıkladı.

ı

AK Parti’den Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Murat Demir, yaklaşan Kastamonulular Dayanışma Derneği Olağan Kongresinde aday olmadığını açıkladı. Kastamonu’nun en büyük sivil toplum kuruluşu olan KASDER, kurulduğu günden bu yana İstanbul’da Kastamonuluların buluşma noktası oldu. Yapmış olduğu etkinliklerle ses getiren dernek, özellikle Feshane Kastamonu Günleri etkinliği ile öne çıkıyor. Yaklaşan büyük kongre öncesi, genel başkanlığı için aday belirleme süreci başladı.
KASDER Genel Başkanlığı için ismi ön plana çıkan işadamı ve siyasetçi Murat Demir, “Adımın, KASDER Genel Başkanlığı için geçtiğini duyuyorum. KASDER Genel Başkanlığı her Kastamonulu için gurur verici bir hizmet yeridir, ama ben yolumu siyaset üzerine çizdim. Bu yolumdan da vazgeçmiş değilim. KASDER, Kastamonulular için çok önemli bir derneğimiz olup, burada görev alacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. Ama her zaman bu derneğimizin yanında olup, destek vermek biz işadamı ve siyasetçilerin görevidir. Bende elimden geldiği kadar bu ve benzer derneklerimize destek oldum, olmaya da devam edeceğim. Kısaca şunu da belirtmek isterim ki; bu görevi bana layık gören arkadaşlara çok teşekkür ederim, ama en baştan dediğim gibi ben yokum” dedi.
Öte yandan mevcut genel başkan Latif Çilingiroğlu ise henüz adaylığını açıklamadı.

10 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar