ÖZEL SPORCUMUZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » ÖZEL SPORCUMUZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

 

ÖZEL SPORCUMUZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Özel Eğitime muhtaç zihinsel ve otizmli gençlere spor yaptırarak bu bireylerin ulusal ve uluslararası kaynaşmalarını, sosyalleşmelerini ve sporla rehabilite etmeyi ilke edinen Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan 03-05 Mart 2015 tarihleri arasında Antalya İlinde yapılan 2. Bölge yüzme Şampiyonasına Kastamonu İlini temsilen katılan Kastamonu özel sporcular spor kulübü sporcusu ve aynı zaman da Kastamonu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencisi olan İbrahim Can  50 metre ve 100 metre serbest stil yüzmede İki adet Gümüş Madalya alarak göğsümüzü kabarttı.

Özel Sporcular Federasyon Başkanımız Birol Aydın Gümüş Madalya alan öğrencimiz İbrahim Can’ı tebrik ettiler.

Kastamonu Özel Sporcular spor kulübünden yapılan açıklamada; “ Özel Sporcular kulübü olarak her geçen gün büyüyen bir aile olma yolunda emin adımlarla hep birlikte ilerlemekteyiz. Amacımız Özel çocuklarımıza hizmet etmek ve onları toplumun birer saygın şahsiyeti yapmaktır. Topluma hizmet saydığımız bu davada bizlerden desteklerini  esirgemeyen  Başta sayın Valimiz, Belediye Başkanımız, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, İl Milli Eğitim Müdürümüz ve burada isimlerini zikredemediğimiz emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunar, Özel Sporcularımıza başarılar dileriz.” denildi.

Kastamonu Portal

Kastamonu Ürünleri

9 Mart 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar