PASTAYI KESMEK YERİNE SATIN ALDILAR

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » PASTAYI KESMEK YERİNE SATIN ALDILAR

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde İlçe müftülüğü tarafından Kuran Kursları yararına düzenlenen Kermes açılışına çok sayıda siyasi katıldı.

past

Tosya İlçe müftülüğü tarafından düzenlenen kermes açılışına AK Parti milletvekili adayları Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik,Zafer Nalbantoğlu, MHP Kastamonu Milletvekili adayları Emin Çınar, Hayati Hamzaoğlu ve Hakan Çetin katıldı. Kermes açılış kurdelesini Tosya müftüsü Basri Bektaş’ın yaptığı dua sonrası 25. Dönem Kastamonu milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Emin Çınar birlikte kesti.
Kermesi gezen Kastamonu milletvekili adayları kermes sofrasına birlik ve beraberlik mesajı vererek yan yana oturdular. 25. Dönem Kastamonu Milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Emin Çınar kermeste yapılan dua sonrası önlerinde duran yaş pasta üzerindeki yazı ve figürler karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Üzerinde ’’Sizin en hayırlınız Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir” yazılı hadis ve Kuran okuma rahlesi ile tespih figürü bulanan pastayı kesmek istemeyen her iki milletvekili kermese katkı olmak için bu yaş pastayı yüksek bir değerle satın aldılar. Kermese katılan siyasiler Müftü Basri Bektaş’a teşekkür ederek bu kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek kermesten ayrıldılar.

14 Nisan 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar