ŞEHİR KİMLİĞİ ÇALIŞTAYI YAPILACAK

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » ŞEHİR KİMLİĞİ ÇALIŞTAYI YAPILACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kastamonu Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Kastamonu Şehir Kimliği Çalıştayı, 10 Nisan Cuma günü saat 14.00’da Kuzeykent Grand Moni Gümüş Salonunda gerçekleştirilecek.

çalıştay

Geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılımla tanıtım toplantısı yapılan Kastamonu Şehir Kimliği Çalıştayı, Kastamonu’nun tarihi ve kültürel birikimlerinin yanı sıra, bir bütün halinde gelecek vizyonu projeksiyonu ve hedeflerine ilişkin olarak yapılması gerekli çalışmalar ele alınacak.
Kastamonu Şehir Kimliği Çalıştayı’na Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları, kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları, sivil toplum örgütleri ve özel sektörün temsilcileri, akademisyenler ve gönüllü vatandaşlar gibi çok çeşitli kesimlerden ilgililerin katılmaları planlanıyor.
Kastamonu’nun bugünü ve geleceği açısından da oldukça önemli olan ve “Bu şehir sensin hemşehrim, gelecek vizyonumuzu birlikte belirleyelim” sloganı ile gerçekleştirilecek Şehir Kimliği Çalıştayı’nda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları gözetiminde, isimleri önceden tespit edilen katılımcıların şehrin dünü, bugünü ve geleceğine dair düşünce ve görüşleri kayıt altına alınarak daha sonra rapor haline getirilecek. İHA 

9 Nisan 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar