Şehr-I Ramazan Etkinlikleri Taşköprü’de Dolu Dolu Kutlanacak

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » Şehr-I Ramazan Etkinlikleri Taşköprü’de Dolu Dolu Kutlanacak

Taşköprü Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl ilk olarak başlattığı Şehr-i Ramazan etkinlikleri bu yıl da dolu dolu kutlanacak.

n

 

25 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde 1 hafta süreyle gerçekleşecek olan etkinlik bu yıl Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi ve Yer altı Otoparkı projesinin önümüzdeki günlerde start alacak olması nedeniyle Köprübaşı Festival alanında gerçekleşecek.
Etkinliklerde, Kuran-ı Kerim tilavetleri, ilahiler, semazen gösterilerinin yanı sıra meddah, jonglör gösterisi, ateşbaz show, fasıl, ortaoyunları, çocuklara ve vatandaşlara yönelik yarışmalar, Türk Sanat Musikisi dinletisi, Hacivat-Karagöz gösterileri, kukla gösterileri, aşuk ile maşuk gösterilerinin yer alacağını söyleyen Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Geçtiğimiz yıl ilk olarak düzenlediğimiz Şehr-i Ramazan etkinliklerini halkımızın yoğun ilgi göstermesi nedeniyle bu yılda gerçekleştireceğiz. Teravih namazlarının ardından gerçekleşecek olan etkinliklerle hemşehrilerimize dolu dolu ve manevi yoğunluğu olan bir Ramazan ayı geçirtmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 
17 Haziran 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar