TEMİZ ÇEVREM ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » TEMİZ ÇEVREM ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Türkiye Geneli’nde 1-7 Mayıs tarihlerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan etkinlik Küre ilçesinde de gerçekleştirildi.

temiz

Küre Orman İşletmesi önünden başlayıp çarşı içerisinde sona eren etkinliğe Küre Kaymakamı Şahin Kazancı, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Suat Bazlamaçcı, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü M.Nuri Öz, Ziraat Bankası Müdürü Ergün Bora, Küre Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yardımcısı Erdem Çakıl, yanı sıra Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, Küre ÇPAL öğretmen ve öğrencileri, Küre MYO öğrencileri ile Küre halkı eşlik etti.
Etkinliğin amaçları arasında isE İlçe genelinde yol, sokak, park, bahçe gibi ortak kullanım alanlarının temiz tutulmasının ve çevre bilincinin yangınlaştırarak her bireyin doğaya ve çevresine saygılı ve duyarlı olması yetkililerce dile getirildi.

7 Mayıs 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar