TKDK’dan Bilgilendirme Toplantısı

Ana Sayfa » HABER ARŞİVİ » TKDK’dan Bilgilendirme Toplantısı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Daday da bilgilendirme toplantısı düzenledi.

kastamonu3

Kastamonu’nun Daday İlçesinde Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Daday da bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kastamonu İl Koordinatörlüğünün talebi üzerine Daday Müftülüğü toplantı salonunda muhtarlara ve çiftçilere 2015 yılında çıkılacak olan çağrılar ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya İlçe Kaymakamı Zafer Sağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ömür ONUR, Ziraat Mühendisi Şennur Şahin, Daday Ziraat Odası Başkanı Mustafa Levent Uğuzbalaban TKDK Kastamonu İl Koordinatörlüğünden Fatih Gürel ve Aytuğ Türk’ ün yanı sıra Köy muhtarları ve çiftçilerden oluşun yaklaşık 150 kişilik davetli grubu katıldı. Oldukça verimli geçen toplantıda özellikle besi sığırcılığı ve Kırsal Turizm ile yöresel ürünlerin paketlenmesi üzerine yoğun bir soru trafiği yaşandı. İlçemiz çiftçileri adına çok verimli geçen toplantı sonunda TKDK Kastamonu İl Koordinatörlüğü personellerinden Fatih Gürel ve Aytuğ Türk, katılımdan oldukça memnun kaldıklarını, projelerden yararlanmak isteyen vatandaşların ulaşması durumunda kendileri ile birebir ilgileneceklerini söylediler.

28 Mayıs 2015

Yazarın Diğer Yazılarını Görüntüle

BENZER İÇERİKLER

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam Ziyaretleri

Vali Yıldırım’dan Engelli ve Bakıma Muhtaç Ailelere Akşam ZiyaretleriKastamonu Valisi Mesut Yıldırım, sosyal yardımlardan ve evde bakım hizmetlerinden...

Kayabaşı Kanyonu

Kayabaşı Kanyonu Fotoğrafı Büyütmek için Tılkayın ...

ÇINARALTI / BOZKURT

ÇINARALTI / BOZKURT   ÇINARALTI / BOZKURT KASTAMONU ...

Yorumlar